OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Defenestrace je nevyhnutelná – dá se ještě zachránit Česká republika?

Při vzpomínkách na naši republiku v letech před druhou světovou válkou a tím, kdy naše republika byla ještě fungujícím státem, se dostávám stále do větších stavů bezmoci. Kde jsme mohli být v dnešní době, když by nebyly u moci strany, které byly totalitní, a kdyby se lidé nenaučili praktikám, které jsou totálně nelidské?

O čem je dnešní politika? Dostat se k penězům a k moci? To jsou dvě věci, které ženou lidi do politiky aby se dostali k „bezedným korýtkům „ které plní pracující ovečky, které z občanů této země dělají naši zákonodárci.

Strach je dobrým lékem

Na bezpáteřní politiky a zákonodárce se musí jinak. Nepomůže psát petice, reptat na sociálních sítích, ani se modlit a potají si přát, aby pravda a boží mlýny zafungovaly. Je třeba, aby došlo na skutečné činy, tedy např. onu známou defenestraci.
Pokud víte, že vám bude doručen dopis s výhrůžkou a že ji máte jak se lidově říká v paži, bude to jiné, než když se vám pod okny objeví mnohatisícový dav, který si jde pro vás a chce vás hodit z okna, to je to co zabírá.

Proto je nezbytné, aby naši zákonodárci již tento dav okusili na vlastní kůži. Potom bude jejich rozhodování adekvátní tomu, že pokud nebudou pro pracující lidi a občany této země vytvářet lidské a logické zákony, přijde si pro ně zase jasně mluvící a jednající dav.

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Rychlá volba z nabídky

 Chci vytvořit SEO Vizitku Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci vytvořit PR článek Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci udělat audit webu Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci využít zpětné odkazy Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci www stránky Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka

Doporučujeme firmy 3x 

BEZA Sklopné postele BEZA Sklopné postele
Sklopnapostel.cz
Prostějov

Logo PV Stav Prostějov

 

PV Stav Prostějov

www.pvstav-prostejov.cz 
Prostějov 


Logo Satos Prostějov, v.o.s. - velkoobchod s železářským zbožím
eshop.satos.cz
Prostějov

Chcete zde mít váš odkaz?

Kontaktujte nás


Hledáme provozovatele IT služeb

Jste provozovatelem zajímavé internetové služby a chcete se spojit s naším portálem? Jsme ryze česká firma a dynamicky se rozvíjející médium, proto vám nabízíme spolupráci.

Kontaktovat nás můžete zde


Nové zboží, za ceny BOŽÍ

Nezapomeňte popřát vašim blízkým k svátku, dnes je svátek slaví