OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

O SEOvizitka.cz - k čemu slouží firemní SEO vizitka

Proč mít SEO vizitku

Každá založená SEO vizitka, výrazně pomáhá k posílení řazení webových stránek zadavatele ve výsledcích vyhledávání, na českém, i zahraničním internetu. Důraz je kladen na kvalitu obsahu, a tím pádem na co nejlepší umístění výsledků v internetových vyhledávačích Google, Seznam, Bing, Centrum, Yahoo, Yandex, Atlas, a mnoho dalších, neméně významných internetových vyhledávačích.


Mám zájem o vytvoření SEO Vizitky


K čemu je dobré katalogové řazení SEO vizitek

Katalog firemních SEO vizitek, je koncipován a nastaven tak, aby jeho pravidelné rozmístění textových a grafických prvků obsahu SEO vizitek, co nejlépe vyhovoval obsahovému indexování internetových vyhledávačů, kdy vyhledávací robot shromažďuje informace, které nalezne na každé webové stránce.

Pokud pak nalezne přesně a kvalitně poskládané informace, je to pro vyhledávacího robota bráno jako kvalitnější obsah, a takovýto zdroj informací navštěvuje v pravidelných a častějších intervalech, navíc vždy, když dojde ke změně v obsahu katalogu.

Navíc každá SEO Vizitka je koncipována jako webová stránka, ve které se uživatel dobře orientuje.

SEO je podpořeno sociálními sítěmi

SEO Vizitka je aktivně podporována systémem sdílení na sociálních sítích, proto pokud budete mít u své SEO Vizitky aktivní modul Napojení na sociální sítě, bude efekt prolinkování a kvality dohledatelnosti vaší SEO Vizitky maximální.

Rozsah, kde bude SEO Vizitka aktivně sdílena si můžete prohlédnout níže.

Kliknutím zde, nebo na obrázek ikon, zobrazíte kompletní přehled, kde se sdílí SEO Vizitka

Sdílení www.SEOVizitka.cz - sociální sitěProč je služba SEO vizitky zpoplatněná

Každá SEO vizitka je zakládána ručně a její obsahovost je výsledkem komunikace mezi zadavatelem obsahu o jeho firmě, a provozovatelem serveru SEOvizitka.cz

Cena SEO Vizitky je 790,- Kč bez DPH 21% - na jeden rok

Protože se staráme o kvalitu informací, a jsme si vědomi toho, že pokud vyhledávače získají z našeho serveru neaktuální a někdy i neplatné informace, pak by kvalita takových SEO Vizitek byla brána jako nefunkční.

Investice do SEO Vizitky je tedy brána, jako zvýšení hodnoty internetové prezentace každé firmy. S našimi klienty navíc udržujeme aktivní spojení, které napomáhá k tomu, že jsou informace na SEO Vizitce aktualizovány.

Komu je SEO vizitka určená

Portál SEO Vizitka je určen těm firmám, které chtějí docílit lepšího umístění své firemní prezentace, tedy www stránek, ve fulltextových výsledcích internetového vyhledávání.

Ve své podstatě jde o vysoce kvalitní zpětný odkaz, který směruje na internetovou adresu zadavatelské firmy.

Firemní prezentace má přehledné členění a umístění informací, které pomáhá rychle nalézt kontakty a informace.

Informace o firmách v SEO Vizitka.cz

Do katalogu firem zakládáme údaje o firmách ručně. Podklady, které jsou nám od firem předávány nejen pomocí prvotního poptávkového formuláře, ale následně i po zaslání vyžádaných informací naším administrátorem, pečlivě procházíme a uzpůsobujeme je tak, aby obsah byl co nejefektivněji připraven pro internetové vyhledávače, ale i ty, kteří hledají kvalitní informace na www.Seovizitka.cz

Co na server SEO Vizitka nepatří

Do katalogu v žádném případě nemůžeme vložit texty, které jsou v rozporu s dobrými mravy, zákony ČR, ani texty a obsahový materiál, který poškozuje jiné firmy. Administrátoři data zpracovávají tak, aby informace nalezené v katalogu Seovizitka.cz, byly co nejpřesnější a ověřené.


 Mám zájem o vytvoření SEO Vizitky


Rychlá volba z nabídky

 Chci vytvořit SEO Vizitku Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci vytvořit PR článek Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci udělat audit webu Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci využít zpětné odkazy Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci www stránky Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka

Doporučujeme firmy 3x 

BEZA Sklopné postele BEZA Sklopné postele
Sklopnapostel.cz
Prostějov

Logo PV Stav Prostějov

 

PV Stav Prostějov

www.pvstav-prostejov.cz 
Prostějov 


Logo Satos Prostějov, v.o.s. - velkoobchod s železářským zbožím
eshop.satos.cz
Prostějov

Chcete zde mít váš odkaz?

Kontaktujte nás


Hledáme provozovatele IT služeb

Jste provozovatelem zajímavé internetové služby a chcete se spojit s naším portálem? Jsme ryze česká firma a dynamicky se rozvíjející médium, proto vám nabízíme spolupráci.

Kontaktovat nás můžete zde


Nové zboží, za ceny BOŽÍ

Nezapomeňte popřát vašim blízkým k svátku, dnes je svátek slaví