OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Logo

Velkoobchod železářství. Nabízíme zámky, kování, vložky, klíče, nábytkové úchytky, věšáky, šatní tyče, konzoly, zavírače, spojovací materiál, zahradní nářadí, kuchyňský drátěný program, poštovní schránky. Zastupujeme firmy Dorma, Fiskars, FAB, Hobes.

http://eshop.satos.cz | Prostějov

Adresa: Vrahovická 4317/41, 796 01  Prostějov
Mapa:

Pro náhled na mapě klikněte zde

Telefoy:
Fax:
+420 420 582 305 810
+420 582 305 862
Email: odbyt@satos.cz
Zařazeno:

E-shopy

Velkoobchody

Dům, byt a zahrada

Podrobně o firmě

SATOS v.o.s.

Naše společnost je jedním z předních velkoobchodů v České republice specializovaným na oblast zámků a kování pro stavební a nábytkářský průmysl.
Nabízíme kompletní a ucelený sortiment především pro výrobce nábytku, stavební firmy, architekty, realizátory interiérů a velkoobchody železářstvím. Na své si u nás ale přijde i každý kutil a ten, kdo potřebuje občas něco do domácnosti.

POZOR! Změna sídla firmy SATOS v.o.s.
Od 11.5.2009 jsme přestěhovaní do nových prostor v areálu Agrostroje Prostějov! Mapy a popis vjezdu do areálu, parkování a budov najdete ZDE »

Vznik a profil firmy

 • Společnost SATOS v.o.s. byla založena roku 1991 jako rodinná firma s několika oblastmi podnikání. Postupně se profilovalo naše zaměření především na oblast stavebního a nábytkářského kování.
 • Po téměř 20-ti letech existence na trhu nabízíme kompletní a ucelený sortiment především pro výrobce nábytku, stavební firmy, architekty, realizátory interiérů a velkoobchody železářstvím. Na své si u nás ale přijde i každý kutil a ten, kdo potřebuje občas něco do domácnosti.
 • Díky nepřetržitému rozšiřování nabídky zboží a služeb patří dnes společnost SATOS v.o.s. k předním velkoobchodům v České republice specializovaným na oblast zámků a kování pro stavební a nábytkářský průmysl.
 • Nadále i za pomoci Vašich podnětů chceme naše služby pro své zákazníky vylepšovat.
  Rozvoj firmy
 • Úspěšností v obchodní činnosti, došlo v roce 1993 k rozšíření obchodních aktivit a s tím spojeném přestěhování do větších prostor v Prostějově Držovicích.
 • Vlivem dalšího rozvoje, především v oblasti exportu-importu, došlo v roce 1996 k opětovnému přesunutí společnosti do větších prostor v Prostějově Vrahovicích.
 • Od 1. května 2009 z důvodů centralizace skladů proběhlo další přestěhování firmy SATOS do nových prostor v areálu bývalého Agrostroje Prostějov, Vrahovická 41.
  Obchodní program
 • Nabízíme nábytkové i stavební kování, zámky, vložky, klíče, poštovní schránky, dveřní a okenní závěsy, zásuvkové pojezdy a kuličkové plnovýsuvy, nábytkové úchytky, věšáky, šatní tyče, konzoly, zavírače, spojovací materiál, zahradní nářadí, kuchyňský drátěný program, poštovní schránky, truhlářské potřeby, zavírače, trezory, zahradní nářadí a domácí potřeby FISKARS, větrací mřížky, madla, policové systémy, systémy generálního klíče, panikové kování a další železářské komponenty.
 • V nabídce máme nejširší sortiment poštovních schránek v České republice.
 • Vaše objednávky jsme schopni vyřídit do dvou pracovních dnů dne v rámci ČR.
  Export
  Spolupracujeme s dodavateli z celého světa, proto můžeme nabídnout široký a především kvalitní sortiment.

Kvalita


Aplikací vlastních postupů řízení firemních procesů inspirovaných dle standardů systémů QMS ISO 9001 a EMS ISO 14001, jichž jsme byli v r. 2004 držiteli.

Chceme se odlišit

 • důrazem na individuální přístup
 • úzkou spoluprací s dodavateli i odběrateli
 • aktivním sledováním trendů v oboru

 Fotogalerie firemní vizitky

Zpět - kliknutím se dostanete o stránku zpátky

Internet | Seovizitka | Porovnávač | InterBazar | Dseznamka

linka

Rychlá volba z nabídky

 Chci vytvořit SEO Vizitku Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci vytvořit PR článek Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci udělat audit webu Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci využít zpětné odkazy Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci www stránky Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka

Doporučujeme firmy 3x 

BEZA Sklopné postele BEZA Sklopné postele
Sklopnapostel.cz
Prostějov

Logo PV Stav Prostějov

 

PV Stav Prostějov

www.pvstav-prostejov.cz 
Prostějov 


Logo Satos Prostějov, v.o.s. - velkoobchod s železářským zbožím
eshop.satos.cz
Prostějov

Chcete zde mít váš odkaz?

Kontaktujte nás


Hledáme provozovatele IT služeb

Jste provozovatelem zajímavé internetové služby a chcete se spojit s naším portálem? Jsme ryze česká firma a dynamicky se rozvíjející médium, proto vám nabízíme spolupráci.

Kontaktovat nás můžete zde


Nové zboží, za ceny BOŽÍ

Nezapomeňte popřát vašim blízkým k svátku, dnes je svátek slaví