OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Spolupráce s internetovým portálem Seovizitka.cz

Spolupráce v aplikacíchInternetové služby

Jste provozovatelem internetové služby a chcete ji zařadit do rodiny serverů Seovizitka.cz? Kontaktujte nás a pokud bude Vaše internetová služby zajímavá a nebude podobná některým z námi již provozovaných internetových služeb, uzavřeme společnou dohodu o provázání obou serverů.

Jedná se o vzájemnou a dlouhodobou spolupráci, proto pokud máte zájem, kontaktujte nás info@Seovizitka.cz

Spolupráce

Zastoupení pro reklamní a marketingové společnosti

Internetový vyhledávač a katalog www.Seovizitka.cz, nabízí možnou formu spolupráce pro reklamní a marketingové společnosti. Pokud jste firma, která hledá prostor pro navázání spolupráce v oblasti internetového marketingu, nabízíme vám výhodné podmínky.

Každá firma, či subjekt, který provozuje www prezentaci či eshop, může mít na Seovizitka.cz firemní vizitku, zatřízenou v oborové kategorii. V základním zápisu je obsažena jen část informací o dané firmě. Zápisy se řadí do katalogu, dle data vložení firmy.

Je ale možnost firemní vizitku zobrazovat nad firemní zápisy, které jsou vloženy v základním tvaru. Pak takový zápis převádíme do zvýhodněné podoby, kde je vloženo vše, co obsahuje zvýhodněná firemní vizitka. viz zde

A právě zde je prostor pro spolupráci, kdy můžete jako agentura, získat velice zajímavé profity. Po podepsání agenturní smlouvy, dostáváte přidělen identifikační kód, který při založení firmy do katalogu, vkládáte ke každé vámi přidané firemní vizitce. Takto si jednoduše vybudujete své rozsáhlé portfolio firem.

Kdykoliv takováto firma využije zvýhodněné produkty katalogu Seovizitka.cz, jsou po uhrazení objednaných produktů, provize připsány na váš účet.

Máte zájem o spolupráci? Kontaktujte nás pro více informací - info@Seovizitka.cz

Rychlá volba z nabídky

 Chci vytvořit SEO Vizitku Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci vytvořit PR článek Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci udělat audit webu Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci využít zpětné odkazy Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka
 Chci www stránky Služba SEO Vizitka
Služba SEO Vizitka

Doporučujeme firmy 3x 

BEZA Sklopné postele BEZA Sklopné postele
Sklopnapostel.cz
Prostějov

Logo PV Stav Prostějov

 

PV Stav Prostějov

www.pvstav-prostejov.cz 
Prostějov 


Logo Satos Prostějov, v.o.s. - velkoobchod s železářským zbožím
eshop.satos.cz
Prostějov

Chcete zde mít váš odkaz?

Kontaktujte nás


Hledáme provozovatele IT služeb

Jste provozovatelem zajímavé internetové služby a chcete se spojit s naším portálem? Jsme ryze česká firma a dynamicky se rozvíjející médium, proto vám nabízíme spolupráci.

Kontaktovat nás můžete zde


Nové zboží, za ceny BOŽÍ

Nezapomeňte popřát vašim blízkým k svátku, dnes je svátek slaví